دوره هاي فشرده زبان انگلیسی

03 فروردين 1394 Author :  

دوره فشرده بین المللی تابستانی آنتالیا هر ساله در ماه های جولای و آگوست توسط مرکز آموزشی مداوم AIU سازمان دهی می شود . هدف این برنامه ارائه دوره ی متمرکز آموزش زبان به هزاران شرکت کننده از کشورهای مختلف ، همراه با فرصت گذراندن تعطیلات خود در آنتالیا ، سومین شهر پربازدید دنیا از نظر جهانگردی ، می باشد.


همه ساله بسیاری از دانشگاه معتبر اقدام به برگزاری دوره های تابستانی یادگیری زبان می نمایند .دانشگاه بین المللی آنتالیا نیز با استفاده از اساتید و کادری مجرب با تهیه برنامه ای مدون و منظم و بهره برداری از جذابیتهای بدیع و بی مثال شهر آنتالیا و امکانات تفریحی وسیع فراهم شده هرساله اقدام به برگزاری این دوره ها می نماید.
این دانشگاه دارای دو پردیس دانشگاهی می باشد : پردیس اصلی که در فاصله ی 20 کیلومتری شهر قرار دارد و پردیس مرکز شهر که در بلندترین ساختمان شهر واقع شده است. این ساختمان ، بزرگترین مرکز خرید مارک و برند در آنتالیا می باشد و در مقابل محوطه آن ، خیابان خرید معروفیست که به قلعه( شهر قدیمی) و بندر آنتالیا ختم می شود .
دوره های زبان خارجی و دیگر برنامه های تحصیلی برای شرکت کنندگان دوره های بین المللی تابستانی در کلاس های درس مدرن ساختمان پردیس مرکزی دانشگاه AIU برگزار خواهند شد . تمام کلاس ها به پروژکتور ، وایت برد های هوشمند و تجهیزات چندرسانه ای مجهزند و بیشترین تعداد دانش آموز در هر کلاس 12 نفر می باشد.

1245 Views
Super User

Suspendisse at libero porttitor nisi aliquet vulputate vitae at velit. Aliquam eget arcu magna, vel congue dui. Nunc auctor mauris tempor leo aliquam vel porta ante sodales. Nulla facilisi. In accumsan mattis odio vel luctus.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…