هدف ما

27 فروردين 1395
Author :  

دوره های آموزشی تابستانی در خارج از کشور ، فرصت تحصیل در خارج از کشور و بودن در یک محیط بین المللی بدون درگیر شدن با چالش های یک زندگی دانشجویی بلند مدت در خارج از کشور را فراهم می نمایند. دانش آموزان و دانشجویان با برنامه علمی جدی و دقیق و یا افرادی که تمایل به بهره برداری از تابستان خود برای ارتقا سطح زبان خود هستند،بهترین نامزدهای شرکت در دوره های آموزشی تابستانی در خارج از کشور هستند.

دانش آموزان و دانشجویان این فرصت را دارند که در یک محیط علمی و دانشگاهی قرار بگیرند و ضمن آشنایی با یک فرهنگ جدید و سفر به یک کشور دیگر و یادگیری یک زبان جدید، اعتبار و تجربه ی تحصیل در محیط یک دانشکده و دانشگاه معتبر بین المللی را به کارنامه و رزومه تحصیلی خود بیافزایند و به جامعه جهانی بپیوندند.

دوره های آموزشی تابستانی در خارج از کشور، بهترین شیوه برای مدیریت همزمان تجربه قرار گیری در یک محیط بین المللی و تجربه زندگی دانشجویی در یک محیط آکادمیک می باشد. جایی که شما علاوه بر آموزش آکادمیک، به اقتضای قرار گرفتن در محیط مجبور به استفاده از زبان دوم در مکالمات روزمره خود می شوید و بدین ترتیب مهارت های شنیداری و گفتاری خود را بیش از پیش ارتقا خواهید داد. بنابراین انتخاب یک دوره ی تابستانی در خارج از کشور یک راه عالی، کم هزینه و مقرون به صرفه از نظر زمانی و مالی می باشد که می تواند تجربه زندگی در یک محیط دانشگاهی و نیز ساختن روابط بین المللی و بازار جهانی در دنیای امروزه و همچنین کشف فرهنگ ها و دیدگاه های تازه را در زندگی شما به ارمغان بیاورد.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…