-->

درباره ما

24 فروردين 1395

واحد"برنامه آموزش بین المللی " تحت نظر مرکز آموزش مداوم دانشگاه AIU فرصت های مختلفی را در زمینه های متفاوتی از آموزش و پرورش برای شرکت کنندگان از سراسر دنیا فراهم می کند.

در حال حاضر، ما نه تنها آموزش با کیفیت بالا را با همکاری اساتید زبان های خارجی دانشگاه ، به ویژه برای شرکت کنندگان دوره بین المللی آموزش زبان فراهم نموده ایم ، بلکه یک برنامه تفریحی پر از فعالیت های مختلف ، سفر و رویدادهای اجتماعی در آنتالیا را در نظر گرفته ایم.

هدف از این برنامه ، ارائه یک دوره آموزش فشرده زبان به صدها نفر از شرکت کنندگان از کشورهای مختلف، همراه با فرصت گذراندن یک تعطیلات به یادماندنی در آنتالیا، سومین شهر پر بازدید توسط گردشگران در جهان می باشد. یکی دیگر از منافع شرکت در برنامه های آموزشی بین المللی این است که به شما این شانس را می دهد که با مردمي از فرهنگ های مختلف دیدار نموده و فرصت ایجاد یک شبکه اجتماعی بین المللی را داشته باشید.

به غیر از برنامه های زبان خارجی، بسیاری از برنامه های آموزش و پرورش فردی و نهادی دیگر و دوره های معتبر با ارائه گواهینامه بین المللی در مرکز ما در دسترس هستند. در پایان دوره ی آموزشی به همه شرکت کنندگان ، گواهینامه های بین المللی که توسط واحد برنامه آموزش بین المللی دانشگاهAIU صادر می شود، اعطا مي گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتردر مورد برنامه های ما ، می توانید با ما از طریق ایمیل و یا تلفنهای درج شده در وب سایت تماس بگیرید. پرسش های شما در اسرع وقت توسط کارشناسان پاسخ داده خواهد شد.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…