-->

خرید در آنتالیا

10 ارديبهشت 1395

خرید در آنتالیا


پیشرفت در آنتالیا از سرعت قابل توجهی برخوردار است. افزون بر جاذبه های گردشگری مانند سواحل زیبا، کوهستان های صخره ای و آبشارهای دیدنی، آنتالیا یکی از بهترین شهرهای ترکیه برای خرید محسوب می شود. در مراکز خرید و فروشگاه های آنتالیا می توانید هر آنچه را که نیاز دارید از غذا تا نوشیدنی و یا پوشاک و جواهرات تهیه کنید. در کنار برندهای معتبر داخلی، برندهای مطرح جهان نیز در مراکز خرید این شهر به فعالیت مشغول هستند. مراکز خرید مدرن آنتالیا افزون بر فروشگاه های مختلف، از امکانات رفاهی و سرگرمی مختلفی برخوردار بوده و تجربه خوبی را برای بازدیدکنندگان فراهم می کنند.

بازار آنتالیا (Antalya Bazaar)
در بازار آنتالیا خرید در یک بازار محلی و سنتی را تجربه می کنید. در این بازار سرپوشیده انواع مختلفی از کالاها مانند صنایع دستی، جواهرات، اجناس چرمی و خوراکی های مختلفی مانند لوکوم، باقلوا و حلوا به فروش می رسند.
بازار سرپوشیده غذای آنتالیا (Antalya Covered Food Market)
این بازار سرپوشیده مجموعه ای از 760 فروشگاه و ساختمان های تجاری در محوطه ای به مساحت 480 هزار متر مربع است. همانگونه که از نام آن مشخص است فروشگاه های بسیاری در زمینه ارائه محصولات غذایی در آن مشغول به فعالیت هستند.

مرکز خرید تراسیتی (Terra City ) (http://www.terracity.com.tr/)
تراسیتی یکی از مراکز خرید مطرح آنتالیا محسوب می شود که عنوان بزرگترین مرکز خرید این شهر را نیز به خود اختصاص داده است. این مرکز خرید دارای 150 فروشگاه و 30 رستوران در کنار دیگر امکانات رفاهی و سرگرمی است.
مرکز خرید میگروس (Migros Shopping Center ) (http://www.antalyamigros.com/)
میگروس یک فروشگاه زنجیره ای سوئیسی در آنتالیا است. این مرکز خرید دارای 130 فروشگاه، سالن سینما و انواع مختلف رستوران است. برندهای معتبر جهان در این مرکز خرید به فعالیت پرداخته و همچنین می توانید از برخی فروشگاه های آن به خرید سوغاتی های محلی بپردازید.
مرکز خرید شیمال (SheMall Shopping Mall ) (http://www.shemall.com.tr/index.asp)
این مرکز خرید در تقاطع اصلی که ساحل لارا را به چهار قسمت تقسیم می کند، قرار گرفته است. شیمال در محوطه ای به مساحت 10 هزار متر مربع احداث شده و با هدف مبدل شدن به اولین "مرکز خرید و مد" پذیرای برندهای مطرح جهان است.
مرکز خرید دیپو اوتلت (Deepo Outlet Center ) (http://www.deepo.com.tr/)
این مرکز خرید در نزدیکی فرودگاه آنتالیا واقع شده و گردشگران می توانند پیش از بازگشت به کشور خود، آخرین خریدهایشان را نیز در آن انجام دهند. مرکز خرید دیپو اوتلت در محوطه ای به مساحت 75 هزار متر مربع احداث شده و دارای 80 فروشگاه، 15 رستوران و کافی شاپ، سالن سینما و پارکینگی با گنجایش هزار و 500 خودرو است.
مرکز خرید لورا (Laura Shopping Center ) (http://www.laura.com.tr/default.asp)
یکی از مراکز خرید آنتالیا است که در آن می توان محصولات مختلف از برندهای مطرح داخلی و خارجی را خریداری کرد. این مرکز خرید دارای 87 فروشگاه است.
مرکز خرید کوچتاش (Koctas ) (http://www.koctas.com.tr/)
در این مرکز خرید تخصصی می توانید هر آنچه را که برای تغییر دکوراسیون و یا تعمیر منزل خود نیاز دارید، خریداری کنید. در واقع کوچتاش پیشرو در زمینه ارائه محصولات "خودتان انجام دهید" (Do It Yourself) است.

از دیگر مراکز خرید آنتالیا می توان به موارد زیر اشاره کرد:
Ozdilek Park (http://www.ozdilekpark.com/default.asp?lang=TR)
Kipa AVM (http://www.kipaavm.com.tr/#/anasayfa)
Real Shopping Mall (http://www.real.com.tr/Real_Antalya.html)

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…