-->

آکواریوم

10 ارديبهشت 1395

اکواریوم آنتالیا

شهر ساحلی آنتالیا برای همه سلایق و رده های سنی متفاوت سرگرمی دارد برخی از جاهای تفریحی آنتالیا مناسب همه سن ها است مثل شو دلفین ها و اکواریوم آنتالیا پیشنهاد می کنیم اگر به این شهر سفر کردید حتما در مرکز شهر آنتالیا یعنی کنیالتی به بازدید این اکواریوم بروید.


اکواریوم آنتالیا یکی از بزرگترین اکواریوم های جهان است که در زمینی به مساحت ۳ هکتار ساخته شده است و در سال ۲۰۱۲ افتتاح شده است به گفته سازندگان هدف اصلی طراح ایجاد نوعی هارمونی بین محیط و جانوران دریایی و خود دریا بوده است ورودی اکواریوم در طبقه همکف واقع شده است و در ابتدا بوفه و دفاتر اداری وجود دارند در ادامه بازدید کننده به بخش های مختلف و در نهایت به یک تونل ۱۳۱ متری با عمق ۳ متر خواهد رسید که هرکدام با طراحی خاص خود به چشم بیننده می ایند.


اکواریوم آنتالیا در مرکز شهر و بین مرکز خرید میگروس و مینی سیتی قرار گرفته است و فاصله اش از فرودگاه آنتالیا ۱۵ کیلومتر می باشد (بندتی مجسمه ساز ایتالیایی) مخزن اصلی اکواریوم را که شامل یک هواپیما در اندازه واقعی ، کشتی و لاشه های زیردریایی طراحی کرده است برخی از طرح های دیگر اکواریوم که زیبایی خاصی دارد یک ماشین غرق شده و برخی از مقبره های سبک مصری است.


در بالای اکواریوم هوای ازاد در جریان است و این فرصت را برای بازدید کنندگان فراهم می کند تا لباس غواصی بپوشند و در این اکواریوم شنا کنند و به ماهی ها غذا بدهند و با کوسه های کوچک در اشعه بی ضرر مانتا شنا کنند در تمام این مدت یک لیدر و محافظ مسلط در کنار شما است بنابراین لازم نیست که نگران باشید فقط ارام باشید و از این تجربه لذت ببرید


در این اکواریوم به کودکان توجه زیادی شده است و برای ان ها زمین های بازی متنوعی در نظر گرفته شده است بچه ها می توانند از سواری های تفریحی ، کنسول های بازی و حتی سینمای کوچک اکواریوم برای سرگرمی ایجاده شده است.


در این اکواریوم در آنتالیا برای بچه هایی که فرصتی برای تجربه روزهای برفی نداشته اند شرایط برف بازی فراهم شده است بچه ها از دیدن این برف ها ذوق زده و سرگرم می شوند سالن برف این اکواریوم در آنتالیا ۱۵۰۰ مترمربع می باشد و بزرگترین سالن برفی دنیا است سه کلبه اسکیمو ، خانه بابانوئل و یک کافه در این سالن هست که می توانید یک چای گرم در ان جا بنوشید و در دمای ثابت ۵ خودتان را گرم کنید یک فروشگاه بزرگ با اسباب بازی برای تمام گروه های سنی کودکان نیز وجود دارد

آدرس اکواریوم آنتالیا
Dumlu Pınar Bulvarı Arapsuyu Mahallesi No: 502 Konyaaltı ۰۷۲۰۰ Antalya Turkey
ساعات بازدید اکواریوم آنتالیا :
از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…