-->

گردشگاه های ساحلی

10 ارديبهشت 1395

گردشگاههای ساحلی

آنتالیا از دو خط ساحلی طولانی در هر طرف شهر برخوردار بوده و ساحل شنهای سفید آن در نزدیکی بلک (Belek) قرار گرفته است. همچنین، آنتالیا یکی از بهترین شهرهای ترکیه برای غواصی محسوب می شود. بر همین اساس، بیش از 25 سایت غواصی در این شهر قرار دارند.

ساحل شنی لارا "Lara"- منطقه ای با شن های طلایی که با آبهای فیروزه ای مدیترانه به هم پیوسته و اوقات مفرحی را برای گردشگران فراهم می کند.
ساحلی آرام و تقریبا ۱۲ کیلومتر به شرق آنتالیا است. ساحل لارا دارای پرچم آبی است و این پرچم به دلیل آب های شفاف و زلال این منطقه برافراشته شده است
ساحل از شرق صخره ای آنتالیا شروع میشود و تا پایین آبشار دودن آبشار در یک زمین شنی مسطح در خلیج آنتالیا گسترش یافته است رستوران ها، هتل ها و خدمات گردشگری متنوعی در کنار این ساحل به مسافران آنتایا ارائه میشود گردشگران میتوانند از اسکله شنا. ساحل شنی سفید و پاکهتل برای شنا و انجام بهترین تفریحات آبی استفاده کنند این ساحل چندین کیلومتر وسعت دارد و بیشترین ساحل لارا توسط خدمات تجاری مانند چتر خورشید، صندلی ساحلی، مراکز تنقلات و نوشیدنی، دوش و برخی از سرگرمی های تفریحی پوشیده شده است و گردشگران در کنار ساحل احساس راحتی میکنند
شما به راحتی می توانید از مرکز آنتالیا توسط مینی بوس به ساحل لارا برسید. مینی بوس امکان دسترسی آسان شما به تمامی منطقه عمومی ساحل را میدهد.
تعطیلات در ساحل لارا قطعا این فرصت را برای بهترین استفاده را از خورشید ، شن و ماسه و همچنین فرمول کلاسیک دریا به شما میدهد .
لارا برای آب های شفاف خود تنها در ۱۰ سال گذشته توسعه بسیار سریعی یافت و تبدیل به یک منطقه گردشگری نمونه در آنتالیا شد . در این منطقه بسیاری از هتل ها در ۱۰ سال اخیر ساخته شد. امروز، منطقه لارا یکی از محبوب ترین مناطق توریستی در ترکیه است

 

 

 

 ساحل "Konyaalti" - حمام آفتاب و شنا در این منطقه که خط ساحلی آن 7 کیلومتر امتداد داشته و بین پرتگاه آنتالیا و کوهستان "Beydaglari" قرار گرفته تجربه ای بی نظیر محسوب می شود.
ساحل "Belek" - بلک یکی از بهترین مناطق ساحلی ترکیه محسوب می شود که خط ساحلی 16 کیلومتری، شن های سفید، درختان نخل و نسیم ملایم دریا تجربه ای بی نظیر را برای گردشگران رقم می زنند.
ساحل "Olympos" - منطقه ای با شن های طلایی که در میان درختان نخل و آب های فیروزه ای قرار گرفته و با امکانات مختلف رفاهی، تفرجگاه دریایی زیبایی را شکل داده است.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…