-->

رافتينگ

08 ارديبهشت 1395

قایق سواری (رافتينگ)
آنتالیا یکی از زیباترین شهرهای ساحلی جنوب غربی ترکیه در کنار دریای مدیترانه است که بواسطه تاریخ کهن و غنی ،دریای آرام و چشم نواز ،آفتاب همیشگی و سایر مناظر طبیعی از دیر باز مورد توجه جهانگردان قرار گرفته و پیشرفت صنعت جهانگردی بهمراه متنوعترین و پیشرفته ترین امکانات رفاهی و تفریحی در سطح جهانی موقعیت ویژه ای برایش به ارمغان آورده است.

یکی از تفریحات مورد علاقه گردشگران در آنتالیا، سفرهای کوتاه دریایی و تجربه روزی دلپذیر به همراه مشاهده مناظر طبیعی به ویژه چشم انداز فوق العاده جنگل های سرو پارک ملی "کوپرولو کانیون" (Koprulu Canyon) است. آژانس های بسیاری در آنتالیا به ارائه خدمات در زمینه اجاره قایق و برگزاری سفرهای دریایی یک روزه می پردازند.
یک تورآبی بر روی رودخانه خروشان ، سوار بر قایقهای بادی با پوشیدن جلیقه های نجات ، لحظات مهیج و شادی آوری را تجربه می کنید.

تور رافتینگ یا همان تور قایق سواری ، یک تفریح بسیار مهیج در آنتالیا می باشد که تور رافتینگ شما در رودخانه ای بسیار مهیج که به آن رودخانه وحشی نیز می گویند ، در واقع رافتینگ به معنی قایقرانی در رودخانه وحشی و خروشان است و با هیجان بسیار زیاد بهمراه بالا رفتن آدرنالین تان همراه خواهد بود.این تور یکی از محبوب ترین تورهای آنتالیا در این شهر می باشد که دارای قیمت مناسبی می باشد و حتی برای کسانی که از ورزش ها و تفریحات آبی چندان خوششان نمی آید باز هم تور رافتینگ آنتالیا را شدیدا توصیه می کنیم چون هرچقدر هم با آب میونه خوبی نداشته باشید ، از بالا و پایین پریدن در رود بسیار مواج و تجربه اوج هیجان را نباید در سفرتان به شهر آنتالیا از دست بدهید چرا که چنین تجربه زیبایی را شاید در هر جایی پیدا نکنید! فقط در طول مسیرتان در تور رافتینگ همواره که در هیجان هستید لبخند و شادی چهرتون را حفظ کنید چرا که دوربین های سیار تصویر شما رو ثبت می کنند و بعد از این تور تکرار نشدنی سال های سال می توانید با دیدن فیلم خود در طول این قایق رانی لذت ببرید و خاطره ای بی نظیر برایتان رقم بخورد.شک نکنید که با تجربه تور رافتینگ اگر دوباره به آنتالیا باز گردید آن را بازهم تجربه خواهید نمود!
قبل از شروع تور رافتینگ ، در آغاز آموزش هایی لازم بوسیله مربیان مجرب و حرفه ایی که آنجا مستقر هستند به شما داده می شود و بعد از آن توسط خودرو های ون به ارتفاعات کوهستان خواهید رفت و در ساحل رودخانه ، سوار بر قایق های مخصوص رافتینگ می شوید و سفر و مسیر هیجان انگیز خود را در رودخانه به سمت پایین شروع می کنید.در کنار این هیجان بالا و یک نوع ورزش و تفریح حرفه ای با وجود مربیان و کادر آموزشی آنجا نگران چیزی لازم نیست که باشید. فقط توجه نمایید که حتما و حتما در طول قایق سواری به راهنمایی ها و دستورالعمل ها راهنمای قایق خود بادقت توجه کنید و همچنین جلیقه نجات و کلاه ایمنی خود را به دقت انتخاب کنید و از سالم بودن آن ها قبل از شروع تور رافتینگ اطمینان حاصل نمایید.در طول این تور در برخی اوقات حتی به شما یک وعده غذایی هم داده می شود و در طول قایقرانی زمانی تقریبا ۳۰ دقیقه ای به شما استراحت داده می شود تا فرصت داشته باشید که از مناظر زیبای طبیعی و کوهستانی آنتالیا لذت ببرید.
تنها دقت کنید که بطور دسته جمعی و به همراه دوستانتان در دانشگاه با گروه های ۸ الی ۱۰ نفره از خودتان اقدام کنید چرا که در صورت انفرادی رفتن یا تعدا کمتر مانند یکی دو نفر یا سه نفر ممکن است افرادی که کنار شما در قایق می افتند بنا به دلایلی رفتاری ، واکنش هایشان در طول سفر و هیجان و … باعث ایجاد نارضایتی در شما ایجاد گردند.البته در طول تور رافتینگ در هنگام صحبت یا ایجاد شوخی با قایق های کناری بسیار مهربان و خوش برخورد و شاد باشید و مهمتر از همه از خودتان چهره یک فرد با فرهنگ را بجا بگذارید.
تور رافتینگ آنتالیا » ملزومات و وسائل
حوله ، کفش مناسب ، کرم ضد آفتاب ، پول اضافه برای خرید آب ، فیلم و عکس و … ، لباس مناسب
تور رافتینگ از ابتدای صبح شروع می گردد و بعد صرف صبحانه راه بیفتید و ساعت ۱۰ به آنجا برسید و تور خود را شروع نمایید و این تور حدود ۴ ساعت تا ساعت ۲ بعد از ظهر (با محاسبه شروع ساعت ۱۰ ) ادامه دارد.

 

 

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…