-->

نحوه پرداخت

11 ارديبهشت 1395


1. پس از تكميل فرم ثبت نام و دريافت كد رهگيري ،كارشناسان ما پس از ظرفيت سنجي دوره مورد درخواست متقاضي ، از طريق ايميل، صورتحساب و شماره حساب مربوطه جهت پرداخت هزينه دوره را ارسال مي نمايند.
2. متقاضي مجاز است يكي از دو روش پرداخت هزينه شهريه دوره به شرح ذيل را انتخاب و نسبت به واريز وجه به شماره حساب اعلام شده اقدام و با استفاده از كد رهگيري اختصاص يافته با مراجعه به بخش ثبت نام آنلاين جهت تكميل فرآيند ثبت نام ، نسبت به درج اطلاعات فيش پرداختي اقدام نمايد.
- واريز يكجا مبلغ شهريه طبق جدول هزينه دوره ها به حساب معرفي شده
- واريز معادل ريالي 200 دلار بعنوان پيش پرداخت هزينه ثبت نام و اخذ پذيرش  به حساب معرفي شده و پرداخت مابقي شهريه دوره بصورت دلاري در بدو ورود به دانشگاه
توجه :
• مسئوليت تكميل ظرفيت و عدم امكان اخذ پذيرش دوره در بازه زماني مورد نظر متقاضي به دليل طولاني شدن فرایند پرداخت و تكميل فرم ثبت نام متوجه متقاضي مي باشد.
• متقاضي مي بايست مبلغ صورتحساب را فقط به شماره حساب اعلام شده در ايميل سايت واريز نموده و اصل فيش واريزي را نزد خود نگهداري نمايد.
• به منظور سهولت در امر پرداخت ، مبلغ ريالي دوره ها بر اساس نرخ روز دلار محاسبه و از طریق ایمیل ثبت شده دانشجو به ایشان اعلام مي گردد.
• سرگروه ها می توانند با استفاده از كد رهگيري اختصاص يافته با مراجعه به بخش ثبت نام آنلاين جهت تكميل فرآيند ثبت نام ، نسبت به پرداخت گروهی و درج اطلاعات فيش پرداختي اقدام نمايند.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…