-->

Akjan Kudabay ، قزاقستان ، ۱۹ ساله

03 ارديبهشت 1395

من می خواهم از تجربیاتم از دوره بین المللی تابستانی آنتالیا برایتان بگویم . بعد از گذراندن سال تحصیلی موفق درمدرسه ، از آنجایی که مشتاق بودم تا تعطیلات تابستان را در ترکیه بگذرانم ، والدینم این فرصت را بهم دادند که تعطیلاتم را در این کشور سپری کنم. سرانجام ، رویایم به حقیقت پیوست و من به آنتالیا رفتم .

در حقیقت ، باورم نمی شد که والدینم من را به ترکیه بفرستند. وقتی به آنتالیا رسیدم ، یکی از دستیاران برنامه ازم استقبال کرد و مرا تا مرکز آنتالیا جاییکه برنامه برگزار می شد همراهی کرد . من بیشتر تحت تاثیر برنامه ی آموزشی قرار گرفتم و همانطوری که می خواستم تعطیلاتی پرشور و هیجان داشته باشم ، فعالیت و رفت و آمدها مرا تحت تاثیر قرار داده بود. ما هیچ وقت احساس خستگی و کسالت نمی کردیم چراکه پس از کلاس ها به فعالیت هایی مثل گردش ، ورزش و گشت و گذار می پرداختیم . برنامه ی آموزشی تمام انتظاراتم را برای بهتر کردن زبان انگلیسی ام برآورده کرد. بعضی وقت ها نیز بازی می کردیم و درمورد موضوعاتی بحث می کردیم . هیچگاه احساس خستگی نمی کردیم . معلمان به تک تک دانش آموزان توجه می کردند . در کلاسمان 12 نفر حضور داشتند که بیشترشون از کشورهای خارجی بودند . در طول برنامه ، زبان رسمی انگلیسی بود . وقتی به کشور خودم بازگشتم ، متوجه شدم که بخاطر تمرین های گفتاری و نوشتاری چقدر زبانم بهتر شده است . این ثابت می کرد که برنامه ی آموزشی چقدر خوب و مفید بود. انگاری همین دیروز بود که به آنتالیا سفر کرده بودم . من به همه پیشنهاد میکنم که تعطیلاتشان را در مدرسه ی بین المللی آنتالیا سپری کنند. من این فرصت را داشتم که با افرادی از کشورهای مختلف آشنا شوم و حتی الانم با بیشترشان در ارتباطم .

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…