-->

Jansaya Jumabay ، قزاقستان ، ۲۰ ساله

03 ارديبهشت 1395

من می خواهم خاطرات تابستان 2015 را برای شما تعریف کنم . این دوره ی تابستانی خاطرات بسیاری برایم ساخت. من فکر می کنم که دوره تابستانی آنتالیا باید به خاطر برنامه ی بینظیر و کادر آموزشی حرفه ای و خلاقش جزو بهترین ها قرار بگیرد . همچنین روی کیفیت بالای فعالیت دستیاران ، اقامتگاه ، وسایل نقلیه و وعده های غذایی تاکید بسیاری دارم.


شرکت کنندگان این فرصت را داشتند که با فعالیت های آموزشی دیگر و برنامه های مفرح بعد کلاس ها پویا و پرانرژی باشند. اینکه تابستانم را با مردمانی که به زبان خودم صحبت نمی کردند سپری کنم ، تجربه ی فوق العاده ای بود . چراکه وقتی با فردی با فرهنگی متفاوت همنشین می شوی ، تمایل پیدا می کنی درمورد فرهنگشان بیشتر بدانی. از آنجایی که با خدمه ی هتل و افراد محلی ، استانبولی صحبت می کردم ، فرصت بزرگی بود که زبان استانبولی ام را نیز تقویت کنم . من به مدرسه ی بین المللی آنتالیا بخاطر بهتر شدن زبان انگلیسی ام مدیونم . این 30 روز مثل باد گذشت چراکه برنامه ی تحصیلی دلچسب و لذت بخشی بود . حتی کلمات هم نمی توانند تجربه و احساساتم را به درستی بیان کنند. من می خواهم از نماینده ام در قزاقستان بخاطر این فرصتی که به من داد تا این سفر را تجربه کنم ، تشکر کنم.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…