-->

Мustafa Mustafayev ، آذربایجان ، ۱۸ ساله

03 ارديبهشت 1395

دوره ی تابستانی بین المللی آنتالیا چه دستاوردهایی داشته است؟ من جواب های مثبت بسیاری برای این سوال دارم . اولین ویژگی مثبت برنامه این بود که ما این امکان را داشتیم که در محیطی بین المللی با دانش آموزانی از تمامی جهان تحصیل کنیم . ما زبان انگلیسی را در محیطی بین المللی تمرین وتقویت کردیم .

این فرصت تجربه ی بزرگی بود که در آنتالیا ، یکی از توریستی ترین شهرهای ترکیه باشیم و دوستانی از کشورهای مختلف پیدا کنیم . تنها دلیل یادگیری زبان این است که جهان دائما روبه بین المللی شدن می رود. همچنین اینکه دانستن زبان انگلیسی مزیت بسیار بزرگی برای زندگی در دنیای امروز است. مهارت های برقراری ارتباط در پیشرفت هر فرد در زندگی شخصی و حرفه ای اش امریست بسیارمهم .همچنین اینکه یادگیری زبانی جدید اعتماد به نفس انسان را بالا می برد . درمحیطی بین الملی در کشوری خارجی بودن ، زبان ما را به خودی خود تقویت می کند و فرهنگ آن کشور را به ما می آموزد. علاوه بر یادگیری زبان مدرسه ی تابستانه ی آنتالیا مزیت های دیگری نیز دارد ، مثل پیدا کردن دوستانی از کشورهای مختلف و گذراندن دورانی درکنار زیبایی های تاریخی کشور ترکیه و فرهنگش . من می خواهم از این دانشگاه برای چنین برنامه ی بی نظیری تشکر کنم.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…