-->

Alina Almakhan ، قزاقستان ، ۲۰ ساله

03 ارديبهشت 1395

من و دوستانم تصمیم داشتیم برای این تابستان به خارج از کشور سفر کنیم . اما دقیقا نمی دونستیم کجا بریم . بین مالزی و ترکیه باید یکی رو انتخاب می کردیم . یه بار وقتی داشتیم برنامه های آموزشی خارج از کشور رو چک می کردیم ، تصمیم گرفتیم برای برنامه ی تابستانی بین المللی دانشگاه آنتالیا به ترکیه سفر کنیم .


چرا ؟ چونکه ترکیبی از برنامه های آموزشی و برنامه های تفریحی بود . تمام امکاناتی که در این برنامه وعده داده شده بود ، حتی قبل از آمدن ما هم فراهم بود . درمورد مسایل آکادمیک ، ما واقعا راضی بودیم . آنجا معلمانی از ایالت متحده ی آمریکا ، هند ، انگلستان و فرانسه حضور داشتند . اینکه مستمرا با آن ها زبان تمرین می کردیم تجربه ی فوق العاده ای بود . ما توانستیم در طول سفرمان با فرهنگ های گوناگون آشنا شویم و آن ها را تجربه کنیم . من خیلی تمایل دارم که به این برنامه بازگردم و خاطراتم را زنده کنم .

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…