-->

Polina Mikhaylova ، روسیه، ۱۸ ساله

03 ارديبهشت 1395

من برنامه های فراموش نشدنی ای برای تعطیلات داشتم اما برنامه تابستانی بین المللی آنتالیا یکی از مهمترین آن هاست . در حقیقت، آنقدر تجربه های دوست داشتنی ای داشتم که نمی توانم همش را یکجا بگویم . چونکه واقعا نمی دانم کدام یک از این تجربه های فراموش نشدنی ام را بگویم . ولی بهتره در چند جمله ای آن ها را توضیح بدهم .

 

من فکر می کنم نقطه قوت برنامه در تدریس زبان ، کیفیت آموزشی و محیطی دوستانه بود. این که روزمون رو با معلمانی صمیمی شروع می کردیم که برای یادگیری زبان چیزی فراتر از قواعد بهمون می گفتند ، حس خوبی داشت. برای مثال ، ما گاهی اوقات آهنگ می خوندیم ، در بحث ها ایده هایمان را بیان می کردیم و حتی نقاشی می کشیدیم و داستان هایمان را می نوشتیم . شرکت کردن در برنامه ی سازمان دهی شده با معلمان بومی و بودن در کناردانش آموزانی از کشورهای مختلف ، یکی از مهیج ترین تجربه های تمام زندگیم بود.
همزمان با برنامه های آموزشی ، گردش ها و سفرهای برنامه ریزی شده ی زیادی بعنوان فعالیت های آموزشی بود که برنامه رو لذت بخش تر می کرد. ما توانستیم در طول سفرمان تقریبا از همه ی سواحل آنتالیا دیدن کنیم . باید بگم که Olympos ساحل مورد علاقه ی من بود. تور قلعه ی قدیمی ، تور Pamukkale ، Park Luna ، پارک آبی ، آبشار Duden و قایق سواری نیز همه جزو برنامه ی سفرمان بود .من می توانم برای این برنامه هر دقیقه مطلبی جدید بنویسم چراکه ثانیه به ثانیه ی برنامه لذت بخش و سرشار از احساسات مثبت بود . در آخر ، من به همه این برنامه رو پیشنهاد می کنم .

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…