نظرات دانشجویان

نظرات دانشجویان

من می خواهم از تجربیاتم از دوره بین المللی تابستانی آنتالیا برایتان بگویم . بعد از گذراندن سال تحصیلی موفق درمدرسه ، از آنجایی که مشتاق بودم تا تعطیلات تابستان را در ترکیه بگذرانم ، والدینم این فرصت را بهم دادند که تعطیلاتم را در این کشور سپری کنم. سرانجام ، رویایم به حقیقت پیوست و من به آنتالیا رفتم .

من می خواهم خاطرات تابستان 2015 را برای شما تعریف کنم . این دوره ی تابستانی خاطرات بسیاری برایم ساخت. من فکر می کنم که دوره تابستانی آنتالیا باید به خاطر برنامه ی بینظیر و کادر آموزشی حرفه ای و خلاقش جزو بهترین ها قرار بگیرد . همچنین روی کیفیت بالای فعالیت دستیاران ، اقامتگاه ، وسایل نقلیه و وعده های غذایی تاکید بسیاری دارم.

دوره ی تابستانی بین المللی آنتالیا چه دستاوردهایی داشته است؟ من جواب های مثبت بسیاری برای این سوال دارم . اولین ویژگی مثبت برنامه این بود که ما این امکان را داشتیم که در محیطی بین المللی با دانش آموزانی از تمامی جهان تحصیل کنیم . ما زبان انگلیسی را در محیطی بین المللی تمرین وتقویت کردیم .

من و دوستانم تصمیم داشتیم برای این تابستان به خارج از کشور سفر کنیم . اما دقیقا نمی دونستیم کجا بریم . بین مالزی و ترکیه باید یکی رو انتخاب می کردیم . یه بار وقتی داشتیم برنامه های آموزشی خارج از کشور رو چک می کردیم ، تصمیم گرفتیم برای برنامه ی تابستانی بین المللی دانشگاه آنتالیا به ترکیه سفر کنیم .

صفحه1 از2

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…