-->

مراحل ثبت نام

05 ارديبهشت 1395

مراحل ثبت نام :


1- ثبت درخواست اولیه با تکمیل فرم مقدماتی ثبت نام
در این مرحله متقاضی پس از مطالعه شرایط و نحوه برگزاری دوره ها نسبت به انتخاب دوره مورد نظر و ارسال اطلاعات فردی از طریق فرم مقدماتی و دریافت کد ثبت نام اقدام می نماید.
2- بررسی فرم مقدماتی توسط کارشناسان
پس از دریافت فرم ثبت نام مقدماتی متقاضی ، کارشناسان ما با بررسی زمان دوره درخواستی و اطمینان از وجود ظرفیت خالی دوره نسبت به ارسال مبلغ دقیق هزینه دوره به ریال و شماره حساب مربوطه جهت پرداخت ، فقط از طریق پست الکترونیک متعلق به سایت به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و پیامک از طریق تلفن همراه مندرج در وب سایت اقدام می نمایند.
توجه : مسئولیت هرگونه پرداخت به هر حسابی به جز حساب معرفی شده توسط پست الکترونیک سایت و پیامک تلفن همراه معرفی شده در سایت بعهده متقاضی می باشد.
3- تکمیل فرم نهایی ثبت نام و ارسال مدارک پرداختی و مورد نیاز
متقاضی پس از دریافت ایمیل و پیامک مربوطه در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به تهیه تصویر مدارک درخواستی و پرداخت هزینه دوره اقدام و اطلاعات مورد نظر را به همراه کد ثبت نام در فرم ثبت نام نهایی ثبت و بارگذاری می نماید.
توجه : مسئولیت هرگونه تاخیر در پرداخت هزینه و یا نقص در ارسال مدارک مورد نیاز که باعث عدم امکان اخذ پذیرش بدلیل تکمیل ظرفیت دوره مورد نظر توسط سایر متقاضیان از سایر کشورها گردد ، بعهده شخص متقاضی می باشد.
4- بررسی مدارک و اقدام برای اخذ پذیرش توسط کارشناسان
5- ارسال تاییدیه پذیرش انجام شده و پایان ثبت نام

توجه :
• واريز مبلغ ريالي دوره (براساس دوره انتخابي) بر اساس نرخ روز دلار مندرج در سايت به شماره حسابي كه براي متقاضی ارسال می گردد می بایست انجام پذیرد.
• نداشتن محدوديت هاي خروج از كشور مانند خدمت سربازي ،ممنوعیت مالیاتی و احکام دادگستری و... به انضمام داشتن حداقل 6 ماه اعتبار گذرنامه در زمان دوره بعهده متقاضي مي باشد.
• با توجه به اينكه تاييد هرگونه پرداخت انجام شده مستلزم ارائه اصل فيش ها و مدارك پرداختي مي باشد ، حتما در نگهداري آنها دقت لازم را داشته تا در زمان لزوم ارائه فرماييد.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…