-->

سوالات متداول

11 ارديبهشت 1395

چه وسایلی مورد نیاز می باشد؟
تمامی امکانات رفاهی در سطح عمومی پیش بینی شده است . متقاضی تنها لازم است وسایل شخصی مورد نیاز خود را بر اساس مدت اقامت به همراه آورده و از آوردن وسایل غیرضروری و جاگیر پرهیز نماید.

• آیا برای اقامت 30 روزه نیاز به اخذ ویزا در ایران می باشد؟
خیر . پلیس فرودگاه کشور ترکیه در هنگام ورود به فرودگاه با دریافت گذرنامه و پرینت پذیرش دانشگاه آنتالیا نسبت به صدور ویزا به نام شرکت کنندگان اقدام می نماید.

• تاریخ ثبت نام دوره چه زمانی پایان می پذیرد؟
با توجه به محدودیت در تعداد افراد ثبت نامی و استقبال گسترده سایر کشورها از این دوره ها ، ثبت نام افراد به ترتیب اولویت ثبت نام و پس از حصول اطمینان از ظرفیت باقیمانده دوره تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

• درصورت لزوم آیا امکان انتقال پول از ایران برای شرکت کنندگان وجود دارد؟
بهتر است شرکت کنندگان مبلغ لازم برای مدت اقامت خود را پیش بینی کرده و به همراه داشته باشند. اما در صورت نیاز مجدد برای ارسال پول از ایران با توجه به برخی محدودیت ها در سیستم های بانکی برای انتقال پول به خارج از کشور ، می توانید از برخی از صرافی ها نسبت به ارسال پول اقدام نمائید. جهت راهنمایی بیشتر با نماینده ایرانی دانشگاه تماس حاصل نمایید.

• خوابگاه ها چگونه تخصیص می یابد؟
اقامت پسران و دختران در خوابگاه های مستقل و به صورت تفکیک شده فراهم شده است . اختصاص اتاق ها بر اساس رده سنی و سایر پارامترها طبق نظر کارمند پذیرش اقامتگاه و تاریخ و ساعت رسیدن به محل می باشد.در صورت امکان شرکت کنندگان می توانند هم اتاقی های خود را تحت نظر کارمند پذیرش اقامتگاه ، خود انتخاب نمایند.

• سطح زبان شرکت کنندگان باید چقدر باشد؟
این دوره ها تمامی سطوح مبتدی تا پیشرفته را پوشش داده و در ضمن افرادی که سطح زبان بالاتری دارند می توانند دوره های آمادگی آیلتس و یا آیلتس را شرکت نمایند.

• آیا امکان اخذ بلیط هواپیما توسط شما می باشد؟
تهيه بليط رفت و برگشت هواپيما اختياري بوده اما امكان اخذ بليط از ايرلاين هاي كشور تركيه ميسر مي باشد. براي اين منظور مي بايست در فرم ثبت نام قسمت اخذ بليط انتخاب و تائيد گردد. مزیت این روش برتري کیفی و قیمت مناسب تر می باشد که دغدغه متقاضي را از حيث دريافت بليط پرواز براساس ساعت و روز مورد نظر (طبق جدول برگزاري دوره ها) از بين خواهد برد.

• استقبال فرودگاهی چگونه انجام می شود؟
بر اساس تاریخ و ساعت بلیط های اخذ شده متقاضیان ، نمایندگان دانشگاه در محل فرودگاه برای استقبال و راهنمایی دانشجویان به محل اقامتشان مستقر می باشند.
• تاریخ برگزاری آزمون تعیین سطح به چه صورت می باشد؟
در اولین دوشنبه هر دوره آزمون تعیین سطح به منظور کلاس بندی دانشجویان بر طبق سطح مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی برگزار می شود.

• هزینه دوره چگونه پرداخت می گردد؟
معادل ریالی هزینه دوره در هنگام ثبت نام به شماره حسابی که عنوان شده پرداخت می گردد.

خواهشمند است در صورت وجود ابهام یا سوال بیشتر با کارشناسنان ما از طریق ایمیل مکاتبه نمایید.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…