-->

خدمات جانبي

07 ارديبهشت 1395

تهيه بليط رفت و برگشت هواپيما

 

 

 

 

تهيه بليط رفت و برگشت هواپيما اختياري بوده اما با توجه به همزماني زمان برگزاري دوره با اوج مسافرت تابستانه به شهر آنتاليا و مشکلات مربوط به تهيه بليط هواپيما براي متقاضيان گرامي ، امكانات لازم جهت تهيه و رزو بليط مربوطه از ايرلاين هاي كشور تركيه (پگاسوز، اطلس جت و تركيش اير) فراهم گرديده است . 

براي اين منظور مي بايست :
- در ابتدا در فرم ثبت نام قسمت تمایل به اخذ بليط گروهی انتخاب و تاييد گردد.
- بر اساس انتخاب دوره اي كه انجام شده است قيمت رزرو بليط هواپيما در تايم مشخص شده دوره از ايرلاين مربوطه اخذ و به اطلاع متقاضي مي رسد .
- پس از واريز وجه بليط توسط متقاضی و اخذ رزرو ، نسبت به ارسال تصوير بليط رزرو شده به ايميل متقاضي اقدام خواهد شد.
توجه اينكه :
با توجه به متغير بودن قيمت بليط بصورت رزرو آنلاين متقاضي مي بايست در همان روز اطلاع از مبلغ نسبت به تكمبل فرآيند رزرو اقدام نمايد. در غير اينصورت امكان افزايش بهاي بليط در روزهاي آينده توسط ايرلاين مربوطه متصور و قابل پيش بيني مي باشد.
- امكان استرداد و كنسل نمودن بليط طبق قوانين ايرلاين مربوطه مي باشد.

بيمه مسافرتي :

 

دانشجويان گرامي مي توانند از طريق كانالهاي ارتباطي با شركت بيمه سامان و يا هر شركت بيمه اي معتبر ديگر ضمن بررسي سقف و كيفيت تعهدات بيمه گر نسبت به تهيه بيمه نامه سفر در بازه زماني دوره انتخابي اقدام و نسبت به ارسال تصوير بيمه نامه صادرشده بهمراه ساير مدارك مورد نياز اقدام فرمايند.
درگاه اينترنتي خريد آنلاين بيمه سامان:
http://samaninsurance.com/OnlineTravelInsurance/stageOne
كانال ارتباطي تلگرام شركت بيمه سامان (خريد سريع) :
09127385981
تلفن : 3821 داخلي 8943 - 021

 

برقراری تماس تلفنی با ایران

در کنار استفاده از خدمات وای فای اینترنت پرسرعت ارائه شده در تمامی مکان های دانشگاه و اقامتگاه و حتی ساحل ، امکان برقراری تماس از طریق سیم کارت ترک نیز میسر می باشد. بدین منظور شما می توانید با ارائه پاسپورت و پرداخت هزینه ایی حدود 60-70 لیر ترکیه نسبت به دریافت سیم کارت ترک اقدام نمایید.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…