Super User

Super User

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تابستان هر سال دانشگاه بین المللی آنتالیا دوره های آموزشی زبان انگلیسی و ترکی استانبولی و دوره های آموزشی کوتاه مدت را برگزار می کند. در این فیلم محل اقامت در نظر گرفته شده برای این دوره ها در سال ۲۰۱۶ نمایش داده شده است.

دانشگاه بین المللی آنتالیا(AIU) هر تابستان دوره های آموزشی مختلفی از جمله دوره های آمادگی آیلتس ، دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی و استانبولی و سایر دوره های تخصصی را برگزار می کند.


1. پس از تكميل فرم ثبت نام و دريافت كد رهگيري ،كارشناسان ما پس از ظرفيت سنجي دوره مورد درخواست متقاضي ، از طريق ايميل، صورتحساب و شماره حساب مربوطه جهت پرداخت هزينه دوره را ارسال مي نمايند.
2. متقاضي مجاز است يكي از دو روش پرداخت هزينه شهريه دوره به شرح ذيل را انتخاب و نسبت به واريز وجه به شماره حساب اعلام شده اقدام و با استفاده از كد رهگيري اختصاص يافته با مراجعه به بخش ثبت نام آنلاين جهت تكميل فرآيند ثبت نام ، نسبت به درج اطلاعات فيش پرداختي اقدام نمايد.
- واريز يكجا مبلغ شهريه طبق جدول هزينه دوره ها به حساب معرفي شده
- واريز معادل ريالي 200 دلار بعنوان پيش پرداخت هزينه ثبت نام و اخذ پذيرش  به حساب معرفي شده و پرداخت مابقي شهريه دوره بصورت دلاري در بدو ورود به دانشگاه
توجه :
• مسئوليت تكميل ظرفيت و عدم امكان اخذ پذيرش دوره در بازه زماني مورد نظر متقاضي به دليل طولاني شدن فرایند پرداخت و تكميل فرم ثبت نام متوجه متقاضي مي باشد.
• متقاضي مي بايست مبلغ صورتحساب را فقط به شماره حساب اعلام شده در ايميل سايت واريز نموده و اصل فيش واريزي را نزد خود نگهداري نمايد.
• به منظور سهولت در امر پرداخت ، مبلغ ريالي دوره ها بر اساس نرخ روز دلار محاسبه و از طریق ایمیل ثبت شده دانشجو به ایشان اعلام مي گردد.
• سرگروه ها می توانند با استفاده از كد رهگيري اختصاص يافته با مراجعه به بخش ثبت نام آنلاين جهت تكميل فرآيند ثبت نام ، نسبت به پرداخت گروهی و درج اطلاعات فيش پرداختي اقدام نمايند.

چه وسایلی مورد نیاز می باشد؟
تمامی امکانات رفاهی در سطح عمومی پیش بینی شده است . متقاضی تنها لازم است وسایل شخصی مورد نیاز خود را بر اساس مدت اقامت به همراه آورده و از آوردن وسایل غیرضروری و جاگیر پرهیز نماید.

صفحه1 از17

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…