-->

هزینه ها

24 فروردين 1395

همانگونه كه ميدانيم در دنياي امروزي ارزش و بهاي هر چیزی درتناسب با ميزان هزينه ها و نتايج كسب شده از آن ارزیابی می شود . سياست برگزار كنندگان دوره های فشرده تابستاني زبان بر اين اصل استوار است كه ضمن توجه به كوتاهي زمان دوره ها و پایبندی به استاندارد هاي آموزشي ، حداكثر كيفيت را ضمن حداقل هزينه ارائه دهند ، تا رضايت شركت كنندگان را فراهم آورد.

با توجه به اينكه دوره مذكور تلفيقي از آموزش و سفر و تفريح جهت بالا بردن مهارت هاي لازم براي فراگيري زبان و ثبت خاطرات بياد ماندني براي فراگيران مي باشد ، لذا هزينه در نظر گرفته شده براي دوره هاي 15 و 30 روزه در برابر هزينه تورهاي صرفاً تفريحي ارائه شده چند روزه توسط ساير موسسات ، مقرون به صرفه تر مي باشد .
هزینه های دوره به شرح زیر می باشد :

 

مدت زمان مبلغ پکیج کامل به ازاء هر شرکت کننده
١۵روزه (٣۰ ساعت کلاس درس) 950 دلار
٣۰ روزه (۶۰ ساعت کلاس درس) 1275دلار

 

هزینه هایی که تحت پوشش دانشگاه نمی باشند به شرح زیر است :

 بلیط هواپیما و هرگونه حمل و نقل شخصی اعم از اتوبوس ، تاکسی و غیره
توجه: با توجه به همزماني زمان برگزاري دوره ها با اوج درخواست سفرهای تفریحی به شهر آنتاليا و وجود مشكلات متعدد در تهيه بليط هواپيما و افزایش نرخ بلیط ها ، به منظور رفاه حال شرکت گنندگان دوره ها ، امكان تهيه بليط هواپيما از ايرلاين هاي كشور تركيه به صورت گروهی فراهم شده است . بدين منظور مي توانید به قسمت راهنماي خدمات – خدمات جانبي مراجعه فرماييد.

 هزینه های درمانی خارج از پوشش بیمه مسافرتی
توجه :خواهشمند است مطالب عنوان شده در قسمت راهنماي خدمات – خدمات جانبي در خصوص بيمه مسافرتي را به دقت مطالعه فرماييد.

 سایر هزینه های جانبی

 هزینه های فعالیت های خارج ازبرنامه اختیاری

توجه شود که تمامی شرکت کنندگان موظف اند مبلغ ۵۰ دلار حق ودیعه برای اقامتگاه پرداخت کنند. این مبلغ در صورتی که به دارایی های هتل هیچگونه خسارتی وارد نشده باشد ، هنگام ترک هتل به شما پس داده خواهد شد. تمامی نیازهای شخصی اعم از لباس شنا ، حوله و وسایل شخصی باید توسط خود شخص فراهم شود.

درطی دوره و یا پس از اتمام دوره ، شرکت کنندگان می توانند درخواست تمدید دوره نمایند . این شرکت کنندگان برای ثبت نام مجدد از 10درصد تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد .

براي اين منظور متقاضي مي بايست نسبت به ارسال درخواست به ايميل سايت و تامين هزينه دوره از طريق آشنايان اقدام نمايد.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…