-->

محل اقامت

25 فروردين 1395

هدف ما این است که با ایجاد شرایطی راحت و مطلوب برای اقامت و محیطی جذاب برای استراحت ، برای شرکت کنندگان دوره آموزش زبان بین المللی آنتالیا انگیزه ای ایجاد کنیم تا با موفقیت به مطالعه بپردازند. محل اقامت مدرسه ی بین المللی تابستانه در فاصله ی 30 متری یکی از سواحل مشهور آنتالیا در konyaalti قرار دارد که به شرکت کنندگان این فرصت را می دهد که اوقات فراغت خود را به استراحت کردن در سواحل دریای مدیترانه بگذرانند . 

شرکت کنندگان قادر خواهند بود در آپارتمان های دو- سه و چهار اتاقه اقامتگاه ما در کنار خانواده شان یا در کنار شرکت کنندگان دیگر که در کوتاهترین زمان دوستان صمیمی یکدیگر خواهند شد ، زندگی کنند . راهروهای روشن و وسیع و سایر مکان های عمومی اقامتگاه ، تحت نظارت شبانه روزی دوربین ها قرار گرفته تا بیشترین میزان امنیت و ایمنی را برای شرکت کنندگان فراهم کنند . سایر مزایای اقامتگاه دانشگاه با جزییات بیشتر در زیر شرح داده شده است :

 

موقعیت هتل  

در فاصله ی 30 متری از ساحل معروف Konyaalti در منطقه ای آرام در آنتالیا 
در فاصله ی دو دقیقه ای تا ساحل
در فاصله ی ده دقیقه ای از محوطه ی شهری دانشگاه بین المللی آنتالیا
در فاصله ی پنج دقیقه ای از مرکز خرید Migros M5
در فاصله ای شش دقیقه ای تا پلی کلینیک دولتی
در فاصله ی ده دقیقه ای تا ترمینال اتوبوسرانی آنتالیا
در فاصله ی 25 دقیقه ای تا فرودگاه آنتالیا

 

 

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…