-->

فعالیت جانبی

24 فروردين 1395

کارشناسان امر بر این باورند که امروزه روش های قدیمی آموزش مانند شرکت در کلاس های آموزشی معلم محور و مطالعه کتاب های آموزشی مملو از قواعد و ساختارهای مبهم ته تنها نتیجه رضایت بخشی در آموزش یک زبان جدید ندارد ، بلکه ، این روش ها بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان را از امر یادگیری زبان دلزده می نماید.امروزه تلاش می شود با تلطیف فضاهای آموزشی و استفاده از امکانات سمعی و بصری گوناگون فضای یادگیری یک زبان جدید را به محیطی پویا و شاد تبدیل کرد. یکی از روش های کمکی برای یادگیری موثرتر هر زبانی سفر به کشوری است که در آن افراد به زبان مورد نظر صحبت می نمایند. گشت های تفریحی- آموزشی و استفاده از جذابیت های توریستی منطقه علاوه بر ثبت خاطراتی بدیع و فراموش ناشدنی موجب افزایش انگیزه و آمادگی ذهنی دانشجویان خواهد شد. لذا متولیان امر، بر اساس میزان زمان ارائه شده در جدول برنامه های روزانه ، گشت ها و بازدیدهای متنوعی را برای دانشجویان درنظر گرفته اند ، تا در کنار لذت بردن از کسب تجربه سفر و قرار گیری در این قبیل محیط ها ، نسبت به تثبیت مطالب آموزشی و تقویت مهارت های گفتاری و شنیداری در محیطی متفاوت با آنچه که تا کنون تجربه کرده اند، اقدام نمایند.

 
   
 


تورمعارفه داخل دانشگاه بین المللی آنتالیا
ساحل konyaalti
ساحل Lara
ساحل Sarisu
آثار باستانی Olympos
تور ساحلی Chimera
پارک Hadrian - تور قلعه
آبشار Duden
Minicityتور

 
   
 


سافاری
رفتینگ
سفر به شهرهای نزدیک
پاراشوت(چتربازی)
آکواریوم
سینما
کنسرت
غواصی
فعالیت های آبی

 
 گردش و سفرهای اختیاری
و سایرفعالیت های مورد علاقه
 
   
   
   
   
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…