-->

اطلاعات عمومی

21 فروردين 1395

همانگونه که می دانیم کسب دانش و مهارت ارتباط به زبان انگلیسی در دنیای روبه توسعه ی امروزی به یک ضرورت تبدیل شده است . این زبان بین المللی در زندگی روزمره ، در سفر و تجارت در زمینه های تخصصی با همکاران خارجی خود ، همیشه برای شما مفید واقع خواهد شد.

یکی از روش های بسیار موثر در یادگیری هر زبان جدیدی به منظور کسب مهارت واقعی در مهارت های گفتاری و شنیداری قرار گرفتن در شرایط محیطی می باشد. با این روش ضمن کسب تجربه زندگی در محیط بین المللی و شنیدن لهجه های مختلف این فرصت را دارید که از مهارت ها و نقطه ضعف های خود ارزیابی واقعی به عمل بیاورید. بنابراین درک شرایط محیطی و تجربه هر چند کوتاه این دوره ها کمک موثری است که بدانیم برای کسب مهارت و قابلیت های فردی خویش چگونه نقاط ضعف خود را پوشش داده و ضمن کاهش هزینه های مالی ، از زمان و توان خویش نیز بیشترین بهره برداری را نمائیم.
این برنامه دارای دو دوره ی مجزای ۱۵ روزه و ۳۰ روزه می باشد . پس از ثبت نام در هریک از دوره ها ، از شرکت کنندگان یک امتحان تعیین سطح گرفته می شود و با توجه به نتیجه کسب شده ، گروه بندی انجام می پذیرد. تمامی گروه ها در ایام هفته به مدت ۳ ساعت کلاس خواهند داشت . کلیه کلاس ها در پردیس مرکزی دانشگاه بین المللی شهر آنتالیا برگزار خواهد شد.
در طول دوره ی این برنامه ، بیشتر کلاس ها توسط معلمان بومی انگلیسی زبان اداره می شوند. ضمناً علاوه برمحیط درسی کلاس ، شرکت کنندگان می توانند به تمرین زبان انگلیسی تحت عنوان فعالیت های جانبی پس از کلاس زیرنظر مسئولین تور بپردازند .
در دوره فشرده بین المللی تابستانی آنتالیا ، کلاس ها از ساعت ۹:۰۰ صبح تا وقت ناهار برگزار می شود و بعد از ظهر نیز شما می توانید از گشت های متنوع ، گردش های تماشایی و فعالیت های سرگرم کننده ی از پیش تعیین شده و ذکر شده در برنامه ی روزانه لذت ببرید .
میراث تاریخی و فرهنگی آنتالیا ، سواحل برجسته و خورشید تابان دریای مدیترانه و شگفتی های بسیار دیگر در این برنامه همه در انتظار شماست .

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…