دوره های فشرده زبان انگلیسی

دوره های فشرده زبان انگلیسی

همه ساله بسیاری از دانشگاه های ترکیه ، اقدام به برگزاری دوره های تابستانی یادگیری زبان انگلیسی و ترکی استانبولی می نمایند .

کلاس ها

این دانشگاه دارای دو پردیس دانشگاهی می باشد : پردیس اصلی که در فاصله ی 20 کیلومتری شهر قرار دارد و پردیس مرکز شهر که در بلندترین ساختمان شهر واقع شده است. این ساختمان ، بزرگترین مرکز خرید مارک و برند در آنتالیا می باشد و در مقابل محوطه آن ، خیابان خرید معروفیست که به قلعه( شهر قدیمی) و بندر آنتالیا ختم می شود .

زمان برگزاری دوره

 

جدول زمانی دوره های 15 روزه در تابستان1395


پایان دوره

شروع  دوره از

یکشنبه 27 تیرماه

یکشنبه 13 تیرماه

یکشنبه 10 مرداد ماه

یکشنبه 27 تیرماه

یکشنبه 24 مرداد ماه

یکشنبه 10 مرداد ماه

یکشنبه 7 شهریور ماه

یکشنبه 24 مرداد ماه

 

جدول زمانی دوره های 30 روزه در تابستان 1395

پایان دوره

شروع  دوره از

دوشنبه 11 مرداد ماه

یکشنبه 13 تیرماه

دوشنبه 25 مرداد ماه

یکشنبه 27 تیرماه

دوشنبه 8 شهریور ماه

یکشنبه 10 مرداد ماه

محل اقامت

هدف ما این است که با ایجاد شرایطی راحت و مطلوب برای اقامت و محیطی جذاب برای استراحت ، برای شرکت کنندگان دوره آموزش زبان بین المللی آنتالیا انگیزه ای ایجاد کنیم تا با موفقیت به مطالعه بپردازند. محل اقامت مدرسه ی بین المللی تابستانه در فاصله ی 30 متری یکی از سواحل مشهور آنتالیا در konyaalti قرار دارد که به شرکت کنندگان این فرصت را می دهد که اوقات فراغت خود را به استراحت کردن در سواحل دریای مدیترانه بگذرانند . 

صفحه1 از3

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…