-->

اطلاعات عمومی

31 فروردين 1395

سیستم آزمون زبان انگلیسی بین المللی(IELTS )محبوب ترین آزمون زبان انگلیسی در جهان است. بیش از دو میلیون آزمون آیلتس در هر سال برگزار می شود.


گذراندن این دوره می تواند به شما برای زندگی ، تحصیل و کار در سراسر جهان کمک کند. بیش از 8000 سازمان در سراسر جهان ، از جمله نهادهای دولتی، دانشگاهی و موسسه های کاریابی این مدرک را می پذیرند. در واقع، IELTS تنها آزمون زبان انگلیسی پذیرفته شده درهمه کشورها به منظور اهداف مهاجرت می باشد.
آزمون IELTS به منظور کمک به شما در استفاده از زبان انگلیسی در زندگی جدید خود در خارج از کشور طراحی شده است. در کمتر از سه ساعت، همه ی مهارت های زبان انگلیسی شما از جمله: گوش دادن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن ارزیابی خواهد شد. موثر ترین روش تست مهارت های مکالمه زبان انگلیسی روش چهره به چهره است. آیلتس گسترده ترین آزمون زبان انگلیسی مورد پذیرش با آزمون مکالمه فردی برای ارزیابی مهارت های ارتباطی زبان انگلیسی شرکت کننده می باشد.
این آزمون توسط کارشناسان ارزیابی زبان انگلیسی و مورد اعتماد در سراسر جهان طراحی شده که به شما اطمینان خاطر می دهد که یک ارزیابی منصفانه و منطقی از مهارت های زبان انگلیسی خود را از طریق آن به دست می آورید.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…