-->

هزینه و پرداخت ها

31 فروردين 1395

هزینه دوره فشره آموزش زبان ترکی استانبولی

همانگونه كه ميدانيم در دنياي امروزي ارزش و بهاي هر چیزی درتناسب با ميزان هزينه ها و نتايج كسب شده از آن ارزیابی می شود .

 

سياست برگزار كنندگان دوره آموزش زبان تركي استانبولي بر اين اصل استوار است كه ضمن توجه به كوتاهي زمان دوره ها و پایبندی به استاندارد هاي آموزشي ، حداكثر كيفيت را دركنار حداقل هزينه ارائه دهند ، تا رضايت شركت كنندگان را فراهم آورد.

با توجه به اينكه دوره مذكور تلفيقي از آموزش و سفر و تفريح جهت بالا بردن مهارت هاي لازم براي فراگيري زبان و ثبت خاطرات بياد ماندني براي فراگيران مي باشد ، لذا هزينه در نظر گرفته شده براي دوره در برابر هزينه تورهاي صرفاً تفريحي ارائه شده چند روزه توسط ساير موسسات ، مقرون به صرفه تر مي باشد .

هزینه های دوره به شرح زیر می باشد :

مدت زمان دوره فشرده ترکی استانبولی هزینه کامل دوره به ازاء هر شرکت کننده

14روز (٣۰ ساعت کلاس درس)

950 دلار

هزینه هایی که تحت پوشش دانشگاه نمی باشد :

 

-        بلیط هواپیما و هرگونه حمل و نقل شخصی اعم از اتوبوس ، تاکسی و غیره

توجه: با توجه به همزماني زمان برگزاري دوره ها با اوج درخواست سفرهای تفریحی به شهر آنتاليا و وجود مشكلات متعدد در تهيه بليط هواپيما و افزایش نرخ بلیط ها ، به منظور رفاه حال شرکت گنندگان دوره ها ، امكان تهيه بليط هواپيما از ايرلاين هاي كشور تركيه به صورت گروهی فراهم شده است . بدين منظور مي توانید به قسمت راهنماي خدمات – خدمات جانبي مراجعه فرماييد.

-        هزینه های درمانی خارج از پوشش بیمه مسافرتی

توجه :خواهشمند است مطالب عنوان شده در بخش راهنماي خدمات خدمات جانبي در خصوص بيمه مسافرتي را به دقت مطالعه فرماييد.

-        هزینه های اختياري
-   هزینه های مرتبط با فعالیت های خارج ازبرنامه تعیین شده
توجه شود که تمامی شرکت کنندگان موظف اند مبلغ ۵۰ دلار حق ودیعه برای اقامتگاه پرداخت کنند. این مبلغ در صورتی که به دارایی های هتل هیچگونه خسارتی وارد نشده باشد ، هنگام ترک هتل به شما پس داده خواهد شد. 

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…