دوره فشرده زبان ترکی استانبولی

دوره فشرده زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی استانبولی بین ۱۰ زبان اول کاربردی دنیا محسوب می شود.


 

زبان استانبولی دارای قدمتی دیرینه می باشد و از جایگاه با اهمیتی در کشورهای آسیایی و اروپای شرقی برخوردار است. جالب است بدانید زبان ترکی استانبولی در بسیاری از موقعیت های آکادمیکی در بین کشورهای اروپایی و آمریکایی نقش کلیدی ایفا می کند. بیش از ۷۵ میلیون نفر به زبان ترکی صحبت می کنند و با توجه به شرایط فعلی کشورمان ، دانستن زبان ترکی بسیار حائز اهمیت می باشد. بسیارند افرادی که به دلیل وجود شرایط سهلی که در حال حاضر در این منطقه برقرار است ، طالب مهاجرت و یا ادامه تحصیل به کشور ترکیه می باشند. هم چنین به دلیل مراودات کاری و بازرگانی ایران و ترکیه دانستن این زبان نقش پر رنگی را در زمینه های شغلی ایفا می کند.
هدف برنامه این است که یک دوره فشرده آموزش زبان ترکی استانبولی را به صدها نفر از شرکت کنندگان از کشورهای مختلف، همراه با فرصت یک تعطیلات به یاد ماندنی در آنتالیا، سومین شهر پربازدید گردشگران دنیا ، ارائه دهد. 

ثبت نام

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام

هزینه دوره فشره آموزش زبان ترکی استانبولی

همانگونه كه ميدانيم در دنياي امروزي ارزش و بهاي هر چیزی درتناسب با ميزان هزينه ها و نتايج كسب شده از آن ارزیابی می شود .

تاریخ برگزاری دوره : 

صفحه1 از2

اطلاعات تماس

متقاضيان عزیز پس از مطالعه کامل محتویات سایت می توانند از مشاوره تلفني با کارشناسان ما و نماینده رسمی ایرانی دانشگاه ، نیز استفاده نمایند.

  • تلفن : +90 548 869 5336
  • موبایل :0921 216 5185
  • ایمیل :info@studyabroadpro.ir

نظرات دانشجویان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…